Poznajmy się

Jest nam niezwykle miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Pomocy w Budownictwie Jednorodzinnym „Wieża”. Mamy nadzieję, że wizyta na naszych stronach pozwoli Państwu przyjrzeć się bliżej temu, z czego jesteśmy dumni.

Na stronie znajdą Państwo między innymi, informację o działalności naszej Spółdzielni, skład Zarządu, Rady Nadzorczej, akty prawne, uchwały oraz aktualności związane z działalnością. Na stronie będziemy zamieszczać ogłoszenia oraz aktualności związane z życiem Spółdzielni.

W skład naszej Spółdzielni wchodzi 71 domów w zabudowie bliźniaczej i jednorodzinnej, które powstały na zabytkowym terenie przedpola Fortu Wawrzyszew. Połączenie tradycji z nowoczesnością tworzy niepowtarzalny charakter zabudowy naszego osiedla. Budynki są niskie wkomponowane w otaczającą zieleń, tworząc rzadką w Warszawie enklawę ciszy i spokoju.

Osiedle z jednej strony otoczone jest zabytkową fosą ostoją dzikiej roślinności i ptactwa. Z drugiej lasem miejskim który łączy się z Puszczą Kampinoską. Jest to znakomite miejsce do długich spacerów oraz jazdy na przepięknych zielonych szlakach rowerowych. Ta bliskość puszczy sprawia, że zdarzają nam się odwiedziny łosi i saren.

Największym walorem tego miejsca jest cisza, która kontrastuje z wielkomiejskim życiem oddalonego o 11km centrum naszego miasta.

Przy bramie naszego osiedla znajduje się przystanek autobusowy linii 203 zapewniający dojazd w 10 minut do I linii metra Stacja „Młociny”.